Mazda6 GH (aneb není LED jako LED)

Další z mnoha ukázek toho, že není LED jako LED.
Majitel této nádherné GH se k nám dostal po tom, co uviděl naše LED osvětlení ve voze svého kamaráda.
Dle jeho slov jej zaujalo, že LED osvětlení interiéru svítilo příjemněji a zpátečka svítila daleko více oproti led osvětlení instalovanému v jeho voze.
Naše první otázka šla tradičním směrem - kde byly led kupované, popřípadě o jaké konkrétní LED se jedná. I když jsme se dozvěděli, že se jedná o LED koupenou v českých luzích a hájích, věděli jsme hned, že můžeme pomoci.
Díky skvělé spolupráci majitele mohla vzniknout tahle další porovnávací fotogalerie.


Doplňující info k fotografiím. 
- Majitel viděl u jiného vozu naše LED osvětlení a zjistil, že mu jeho silné původní LED osvětlení nevyhovuje. Na foto původní silné LED bodové osvětlení v porovnání s našimi příjemně svítícími LED s disperzním sklem.
- Původní LED osvětlení mělo 141 lux. Zjistili jsme, že naše LED osvětlení svítí cca 5x méně, konkrétně 27,5 lx. Schválně jsme zkusili změřit, jak svítí základní žlutá vláknová sufitka. Výsledek byl 20,7 lx, což je blízko našim LED.
- Majitel byl z rozdílu mezi původním LED osvětlením a naším LED osvětlením naprosto fascinován
- Vyměnili původní LED zdroj ve zpátečce ala "čím víc chipů tím víc adidas" za náš extrémně výkonný LED modul.
- Původní LED svítila sice pěkným kuželem světla, ovšem hodnota 146,9 lx může být i lepší. U naší LED jsme naměřili 263,7 lx při zachování světelného kužele. Pro zajímavost jsme změřili i žlutou vláknovou žárovku, která svítila hodnotou 86,7 lx. Takže původní LED svítila 2x více, ovšem naše LED svítí více 3x.
- Dále jsme přidali 2x více světla i do kufru. Původní LED svítila hodnotou 18,6 lx. Naše LED osvítí celý prostor o trochu více. Konkrétně byla naměřena hodnota 42,1 lx. 
- Osvětlení RZ klasickými "taviči asfaltu" nesmělo chybět. Zde navíc svítil už pouze jeden tavič. Druhý se díky poddimenzovanému chlazení utavil. Došlo samozřejmě k výměně za méně svítící zdroj
- Původní LED svítila hodnotou 426 lx. Naše LED svítí hodnotou 99,4 lx, takže osvětlení RZ je osvětleno 4x méně. Navíc je světlo přirozeněji rozptýleno.
- Vyměněna byla také přední obrysová světla. "Modré" ledky jsme nahradili bílými, které lépe ladí s teplotou xenonu. A navíc mají homogenní kresbu oproti původním.
- A když už jsme byli u předních světel, tak jsme rovnou vyměnili i přísvit do zatáček (AFS).


Rozdíly mezi LED